Nowoczesne rolety dzień noc do sypialni

Data dodania: 22-03-2019

Nowoczesna sypialnia to nie tylko taka, która będzie ładnie zaaranżowana, ale też taka, która będzie wykorzystywała nowoczesne, praktyczne rozwiązania. Współcześnie zasłony i firanki są już passe – wymagają częstego prania, i po latach nie wyglądają już tak estetycznie. Dlatego stawia się do sypialni na rolety dzień noc, które gwarantują połączenie szlachetności z elegancją i finezją.

Dlaczego takie rolety?

Rolety dzień noc dobrze się sprawdzają w sypialni, ponieważ naprzemienne ułożenie pasów transparentnych i zaciemniających pozwala na optymalne dostosowanie ilości światła wpadającego do środka. Ten rodzaj rolet jest obecnie najpopularniejszy, ponieważ są one wygodne w montażu, dobrze się prezentują na oknie, i dają dokładnie tyle światła, ile jest potrzebne do uzyskania zamierzonego efektu. Rolety w poziome pasy, wykonywane w ciekawej gamie kolorystycznej, dodają geometrycznego akcentu każdemu wnętrzu.

Aranżacja sypialni z roletami

Podczas aranżacji mieszkania, w którym na oknach mają być rolety dzień noc, należy brać pod uwagę to, że one również będą stanowiły element dekoracji wnętrza. Wybierając jasne, białe lub beżowe rolety do swojej sypialni, optycznie poszerza się pomieszczenie, nadaje mu charakteru vintage. Z kolei rolety w ciemniejszych, bardziej odważnych kolorach stanowią świetny dodatek kolorystyczny do ścian, czy narzut na łóżko w sypialni, komponując się z nimi. Jeśli stawiamy na chłodne, stonowane kolory ścian do sypialni, to dobrym pomysłem może być wybór kolorowych narzut, pościeli, poduszek, dywanów czy właśnie rolet. Dzięki tym kolorowym akcentom sypialnia stanie się przyjemniejsza dla oka i nie tak „nudna”.

Rolety dzień/noc do sypialni są bardzo dobrym pomysłem, bo przede wszystkim – bardzo praktycznym. Pozwalają chronić prywatność w sypialni, a jednocześnie wpuszczać dokładnie taką ilość światła, jakiej potrzebujemy wewnątrz. Przy okazji zaś są bardzo efektowne i ładnie wyglądają, zarówno w środku, jak i z zewnątrz. Z pewnością będą dodawały wnętrzu uroku.

ZAMKNIJ

Kontakt z nami

wykonczenia@baza365.pl
Imię

pole obowiązkowe
Numer telefonu
Adres e-mail

pole obowiązkowe
Treść wiadomości

pole obowiązkowe