Farby do płytek – sposób na odnowienie łazienki

Data dodania: 22-03-2019

Remont łazienki to przede wszystkim zmiana jej wystroju. Łazienki są jednymi z najrzadziej remontowanych pomieszczeń, ponieważ wymagają dużego nakładu kosztów i pracy – zwykle aby odnowić łazienkę, trzeba skuć wszystko do gołej ściany i wstawić nowe płytki, wyposażenie i umeblowanie. W rzeczywistości remont łazienki może się odbyć niewielkim kosztem, przy zastosowaniu farb do płytek.

Jak działa farba do płytek?

Jest to specjalny rodzaj farby wodoodpornej i odpornej na ścieranie, którą powleka się płytki. Co ważne – płytki nie wymagają specjalnego przystosowania powierzchni do potraktowania tą farbą. Można zatem ze starych, niemodnych płytek o wysokim połysku uczynić płytki matowe lub połyskujące, ale w zupełnie innym kolorze. Taka farba to bardzo dobra inwestycja, ponieważ pozwala dokonać remontu samodzielnie, bez dużego wysiłku.

Kiedy zastosować farbę do płytek?

Wykańczanie wnętrz to bardzo ważny i wyczekiwany element tworzenia własnego gniazdka. Jednak pracy przy skuwaniu dotychczasowych płytek i kładzeniu nowych jest bardzo dużo. Można to jednak obejść, po prostu zmieniając kolor swojej łazienki, bez konieczności ruszania płytek, zwłaszcza gdy są one w dobrym stanie. Zmiana koloru płytek to dobry sposób na odnowienie łazienki w przypadku, gdy kupujemy używane mieszkanie, ale nie podoba nam się stylistyka łazienki. Jednocześnie, gdy nie ma powodu aby te płytki skuwać, ponieważ są w bardzo dobrym stanie – wystarczy tylko pomalować je na kolor, który nam bardziej odpowiada. To propozycja dobra dla tych, którzy lubią jednolite ściany, ale chcą dokonać remontu jak najniższym nakładem kosztów i pracy. Taki remont jest dobry dla tych, którzy lubią co jakiś czas odnowić swoją łazienkę, ale nie chcą na jej odświeżenie wydawać więcej niż kilkaset złotych, a woleliby wykonać prace samodzielnie.

Farby do płytek to bardzo tani sposób na odświeżenie koloru swojej łazienki bez drastycznych zmian. Wystarczy pomalować płytki, obudowę wanny na inny kolor, oraz podłogę, by łazienka lub kuchnia zyskała zupełnie innego wymiaru i stała się bardziej nowoczesna bez wielotygodniowego remontu!

ZAMKNIJ

Kontakt z nami

wykonczenia@baza365.pl
Imię

pole obowiązkowe
Numer telefonu
Adres e-mail

pole obowiązkowe
Treść wiadomości

pole obowiązkowe